BiznesOferty.pl to miejsce, w którym przedsiębiorcy zamieszczają oferty i ogłoszenia w celu nawiązywania kontaktów biznesowych. Znajdziesz tu oferty handlowe, sprzedaży, zlecenia, pomysły na własny biznes, ogłoszenia współpracy i inne. Działamy od 2003 roku.
Witam. Na sprzedaż posiadamy biznes sadowniczy. Biznes polega na produkcji borówki amerykańskiej.
Możliwość przejecia biznesu w ciągu kilku dni! Proponujemy przejecie biznesu bez pełnej sprzedaży. juz w tym roku możesz czerpać z nigo korzyści na poziomie 800tys zł. pełna sprzedaż możemy zakończyć w ciągu roku, gdy uda ci się zorganizować pełną kwotę. Korzyści z tegorocznych zbiorów mogą być twoje!
Kupując ten biznes, zyskujesz pasywny dochód. NIE MUSISZ NAD NIM PRACOWAĆ, zrobimy to za ciebie!
ZWROT z inwestycji w ciągu dwóch lat!
Istnieje również stworzenie na tej powierzchni farmy fotowoltaicznej. Projekt został już zrobiony przez zewnętrzną firmę. Dokumenty do wglądu.
Sad został założony w 2019 roku. Obecnie posiadamy 50ha pola w dzierżawie z czego 27ha jest ogrodzone a w tych 27ha zasadzone borówką amerykańską mamy 7ha. Pozostałe hektary póki co są przeznacozne pod uprawy strączkowe.
Na terenie sadu zostało rozprowadzone podziemne nawodnienie, wykopane studnie, zbudowany zbiornik na wode. Do tego została doprowadzona energia elektryczna. W skład biznesu wchodzą również narzedzia, traktor, opryskiwacz, dwa małe budynki w których zamontowany został cały osprzęt do automatycznego nawadniania i nawożenia.
Biznes jest o tyle ciekawy, że poza pracowitym okresem zbiorów nie ma przy nim zbyt wiele pracy.
Docelowo, jesłi by zasadzić 50 hektarów które są dzierżawione, to za 10 lat można by uzyskać przychód na poziomie 13mln zł rocznie.
Dodatkowo przekażemy całe know how.
Zapraszam do kontaktu, chętnie opowiemy więcej na temat tej inwestycji.